Z życia przedszkola

06.10.2015

Pierwsze zajęcia z ceramiki już za nami. Tworzyliśmy jesienne obrazy z roślin i gliny. Teraz czekamy aż wyschną. Ciekawe jak będą wyglądały...
Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć:)

30.09.2015

Jesień dookoła, więc przyszła pora na wyprawę w poszukiwaniu kasztanów. Przedszkolaki, zaopatrzone w kolorowe koszyczki, wyruszyły na spacer po okolicy, by znaleźć symbole jesieni - kasztany i żołędzie.
Wyprawa była bardzo udana. Każde z dzieci uzbierało pełny koszyczek, doskonale się przy tym bawiąc. Po powrocie ze spaceru, wysypaliśmy kasztany na przeszkolne podwórko i rozmaicie się nimi bawiliśmy, układając figury geometryczne, litery, ciekawe kształty i wszystko, co przyszło na do głowy:)
W galerii kilka zdjęć naszego "kasztanowego dnia".

30.09.2015

Dziś święto naszych chłopców, nie mogło się więc obyć bez niespodzianki dla nich:)

12.09.2015

"Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub

Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę."Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę.

11.09.2015

Dzisiejszy dzień był dla akacjowych przedszkolaków pełen niespodzianek - gościliśmy  pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Miękini i ich Panie oraz wspólnie oglądaliśmy spektakl teatru lalek - poznaliśmy niesfornego Kubę i świetnie się bawiliśmy, śledząc jego przygody z psem, kotem i smokiem:)

Koleżankom i kolegom z 1c i 1b dziękujemy za wspólną zabawę!