Z życia przedszkola

12.09.2015

"Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub

Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę."Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę.

11.09.2015

Dzisiejszy dzień był dla akacjowych przedszkolaków pełen niespodzianek - gościliśmy  pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Miękini i ich Panie oraz wspólnie oglądaliśmy spektakl teatru lalek - poznaliśmy niesfornego Kubę i świetnie się bawiliśmy, śledząc jego przygody z psem, kotem i smokiem:)

Koleżankom i kolegom z 1c i 1b dziękujemy za wspólną zabawę!

06.07.2015

Kochani!
Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę 4 lipca. Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas był dla Was przyjemnością i dał przyniósł mnóstwo radości. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, sugestie i wspólną zabawę. Rodzicom dziękujemy za to, że przyprowadzili do nas swoje pociechy, a najmłodszym za to, że uczynili ten upalny dzień beztroskim, wesołym, rozbrykanym i kolorowym. Już zapraszamy Was na kolejne spotkania w Akacjowym Przedszkolu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Otwartego.

25.06.2015

Kochani!
Zapraszamy wszystkich - Małych i Dużych - na Dzień Otwarty
w Akacjowym Przedszkolu, który odbędzie się w sobotę, 4 lipca, w godz. 10-14.
Podczas spotkania poznamy się, wspólnie obejrzymy nasze przedszkole, ze specjalną mapą
poszukamy "skarbów", zmienimy się "nie do poznania", rozwiniemy swoje plastyczne i
sportowe talenty, słowem - będziemy się doskonale bawić!!!
Zapraszamy serdecznie!