"Wielka wyprawa Molly", czyli przedszkolaki w kinie

Akacjowe Przedszkolaki biorą w tym roku udział w drugiej odsłonie projektu "AKino!", realizowanego przez Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Wczoraj wzięliśmy udział w październikowym seansie i obejrzeliśmy film "Wielka wyprawa Molly". To pełnometrażowa animacja o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly oraz jej przyjaciela, Edisona. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką- czeka na braciszka. Zrobiła już nawet dla niego czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie rodziny. Zapomnieli jednak o czapce! Molly i Edison postanawiają im ją dostarczyć i wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania. Film jest pięknie zrealizowany, mądry i poruszający. Przedszkolaki były filmem oczarowane. Niektóre nawet się wzruszyły. Ciekawe, jakich emocji dostarczy nam kolejny seans:)