Materiały dla Przedszkolaków :)

Dzień dobry w piątek:)
Kochani! Materiały przygotowane przez wychowawczynie grup właśnie zostały rozesłane. Dodatkowo – propozycja zabawy orientacyjno-przestrzennej od Pani Agaty (Dziś proste przykłady zabaw z wykorzystaniem taśmy klejącej. Można też użyć tzw. taśmy malarskiej. Na podłodze za pomocą taśmy wyznaczamy dowolny wzór, po którym można np.: skakać, chodzić, grać w klasy, itp. Trasy możemy dowolnie wydłużać oraz zmieniać poziomy trudności. Taśma klejąca może być doskonałym zamiennikiem kredy, której zwykle używamy będąc poza domem) Życzymy udanej zabawy w domu!
Przekazuję również naszym Przedszkolakom, Akacjowym Rodzicom i wszystkim, którzy należą do Akacjowej Rodzinki uściski i życzenia spokojnego, udanego dnia od wszystkich Akacjowych Pań:)