Aktualności

20.08.2015

W dniach 24-31 sierpnia nasze przedszkole organizuje dni adaptacyjne. Do wspólnej zabawy zapraszamy zapisane do nas dzieci. Zajęcia będą się odbywać w godz. 9- 13.00. Podczas takich spotkań dzieci będą uczestniczyć w zabawach i zajęciach, które mają na celu zapoznanie z nowymi kolegami i koleżankami, co znacznie ułatwia adaptację dziecka w przedszkolu. Ponadto spotkania adaptacyjne kształtują pozytywny stosunek do przedszkola i nauczycielek, przez co zmniejsza się lęk dziecka przed nowym i nieznanym. Takie spotkania nie rozwiążą wszystkich problemów, ale z całą pewnością zmniejszą ich siłę i natężenie.

06.07.2015

Kochani!
Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę 4 lipca. Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas był dla Was przyjemnością i dał przyniósł mnóstwo radości. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, sugestie i wspólną zabawę. Rodzicom dziękujemy za to, że przyprowadzili do nas swoje pociechy, a najmłodszym za to, że uczynili ten upalny dzień beztroskim, wesołym, rozbrykanym i kolorowym. Już zapraszamy Was na kolejne spotkania w Akacjowym Przedszkolu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Otwartego.

30.06.2015

Mamy nadzieję, że każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie - przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Zapraszamy Małych i Dużych do wspólnej zabawy!

25.06.2015

Kochani!
Zapraszamy wszystkich - Małych i Dużych - na Dzień Otwarty
w Akacjowym Przedszkolu, który odbędzie się w sobotę, 4 lipca, w godz. 10-14.
Podczas spotkania poznamy się, wspólnie obejrzymy nasze przedszkole, ze specjalną mapą
poszukamy "skarbów", zmienimy się "nie do poznania", rozwiniemy swoje plastyczne i
sportowe talenty, słowem - będziemy się doskonale bawić!!!
Zapraszamy serdecznie!

01.05.2015

„Akacjowe Przedszkole” - miejsce, w którym każde Dziecko znajdzie coś dla siebie. Pierwszych Przedszkolaków będziemy gościć już w tym roku. Nasza placówka będzie dla Dzieci miejscem przedniej zabawy, niezliczonych wyzwań i mnóstwa przygód. Da Im także wiele okazji do zdobywania nowych umiejętności, zainteresowań i rozwijania swojej wyobraźni. Zależy nam, by Dzieci, które do nas przyjdą, miały poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i ciepła, które sprawią, że chętnie będą wracać do „krainy przygód” przy ulicy Akacjowej 5 we Wróblowicach.