Aktualności

12.09.2015

"Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub

Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę."Akacjowe Przedszkole" w programie KidsDentClub Akacjowe przedszkolaki dbają o swoje zęby - każdy z nich ma odpowiednio dobraną szczoteczkę i pastę.

11.09.2015

Dzisiejszy dzień był dla akacjowych przedszkolaków pełen niespodzianek - gościliśmy  pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Miękini i ich Panie oraz wspólnie oglądaliśmy spektakl teatru lalek - poznaliśmy niesfornego Kubę i świetnie się bawiliśmy, śledząc jego przygody z psem, kotem i smokiem:)

Koleżankom i kolegom z 1c i 1b dziękujemy za wspólną zabawę!

 

20.08.2015

W dniach 24-31 sierpnia nasze przedszkole organizuje dni adaptacyjne. Do wspólnej zabawy zapraszamy zapisane do nas dzieci. Zajęcia będą się odbywać w godz. 9- 13.00. Podczas takich spotkań dzieci będą uczestniczyć w zabawach i zajęciach, które mają na celu zapoznanie z nowymi kolegami i koleżankami, co znacznie ułatwia adaptację dziecka w przedszkolu. Ponadto spotkania adaptacyjne kształtują pozytywny stosunek do przedszkola i nauczycielek, przez co zmniejsza się lęk dziecka przed nowym i nieznanym. Takie spotkania nie rozwiążą wszystkich problemów, ale z całą pewnością zmniejszą ich siłę i natężenie.

06.07.2015

Kochani!
Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę 4 lipca. Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas był dla Was przyjemnością i dał przyniósł mnóstwo radości. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, sugestie i wspólną zabawę. Rodzicom dziękujemy za to, że przyprowadzili do nas swoje pociechy, a najmłodszym za to, że uczynili ten upalny dzień beztroskim, wesołym, rozbrykanym i kolorowym. Już zapraszamy Was na kolejne spotkania w Akacjowym Przedszkolu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Otwartego.

30.06.2015

Mamy nadzieję, że każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie - przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Zapraszamy Małych i Dużych do wspólnej zabawy!